вівторок, 18 січня 2022 р.

Організація роботи дітей з особливими освітніми потребами

        Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України  від 15 вересня 2021 року № 957  «Про порядок організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти» 13 січня 2022 року на базі Вільшанського ліцею Вільшанської селищної ради відбулося засідання команди  психолого - педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які знаходяться на інклюзивній формі навчання, за участі фахівців (консультантів) комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Добровеличківської селищної ради». 

  Метою зустрічі було встановлення рівнів підтримки в освітньому процесі. Згідно з постановою, під освітніми труднощами розуміються труднощі у навчанні, які впливають на процес здобуття освіти та рівень результатів навчання дітей відповідного року навчання у відповідному закладі освіти.

  Рівень підтримки в освітньому процесі в інклюзивних класах закладів освіти – обсяг тимчасової або постійної підтримки в освітньому процесі учнів з особливими освітніми потребами відповідно до їхніх індивідуальних потреб.

          За результатами засідання команди психолого-педагогічного супроводу визначено категорії освітніх труднощів дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у Вільшанському ліцеї, відповідно до яких  передбачено п’ять рівнів підтримки таких учнів у освітньому процесі. Підставою для надання такої підтримки є висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, наданий інклюзивно-ресурсним центром, та заява одного з батьків чи інших законних представників дитини.
Немає коментарів:

Дописати коментар

   Інформація для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях Автономної республіки Крим, м. Севастополя, Донецької ...